Sizzling 777

Sizzling 777
Podstawowe cechy slotu
  • Dostawca oprogramowania : Wazdan
  • Bębny : 5
  • Linie wygrywające : 20
  • Gra bonusowa : Nie
  • Darmowe spiny : Nie
  • RTP : 96.4%
  • Opcja autoplay : Nie
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Sizzling 777 – automat za darmo

Hot spoty mają w sobie to coś, co sprawia, że lata mijają, a gracze nadal będą do nich wracać. Twórcy automatów do gier dostrzegają stałą potrzebę grania na automatach tego typu i regularnie dostarczają swoim odbiorcom klasyczne maszyny z niewielkimi modyfikacjami i usprawnieniami technicznymi. Sizzling 777 online jest jedną z takich gier. Automat do gier powstał w 2016 roku i okazał się na tyle oryginalny, że do dzisiaj cieszy się sporym zainteresowaniem. Wszystko dzięki połączeniu najprostszych rozwiązań z automatów do gier i dodatnie do tego kilku nowoczesnych rozwiązań.

Za produkcję slotu odpowiada znane i lubiane w świecie studio Wazdan. Firma specjalizuje się w oddawaniu swoim fanom klasycznych automatów do gier w nowoczesnym wydaniu. Dlatego mało kto zwraca uwagę na często archaiczną już oprawę graficzną i skupia się na samej rozgrywce, która zawsze okazuje się stać na najwyższym poziomie.

Nasza strona internetowa umożliwia zagranie w Sizzling 777 online za darmo, bez rejestracji i zapoznanie się z jej mechaniką oraz funkcjami dodatkowymi. To doskonała okazja na dostosowanie odpowiedniej strategii do możliwości zakładów, aby następnie przejść do gry na poważnie, dla tego nasza witryna także udostępnia ranking najlepszych kasyn online. W tym przypadku jednak wymaga się już założenia konta użytkownika na stronie kasyna.

Sizzling 777 – prezentacja rozgrywki

Sizzling 777 automat prezentuje się jak każdy inny klasyczny slot. Gra ma 5 bębnów i 3 rzędy z symbolami. Wyniki losują się na standardowych zasadach – od lewej do prawej na 20 zawsze aktywnych liniach wypłacających. Wygrane otrzymuje się za uformowanie na linii od lewej przynajmniej 3 taki samych obrazków. Wyjątkiem są wiśnie, które wypłacają już za 2 ikony, ale tutaj mowa jest raczej o nagrodzie pocieszenia.

Oprawa graficzna slotu jest ładna, ale została przedstawiona w typowym dla firmy Wazdan stylu. Symbole to znane z innych gier firmy obrazki. W tle widać prostą grafikę, a nad bębnami znajduje się lśniące logo gry. Miejscami można dostrzec ładniejsze animacje i grafiki wysokiej rozdzielczości, ale od pierwszych chwil widać, że to nie było priorytetem dla twórców.

Grą steruje się prostym paskiem z przyciskami, który znajduje się pod bębnami. Twórcy stosują identyczny interfejs dla wszystkich swoich produkcji, więc jeśli ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie z innymi produkcjami tego studia, to z łatwością odnajdzie się w tym, co oferuje Sizzling 777 gra. Z lewej strony umieszczono przyciski informacyjne i ustawienia gry, pośrodku znajdują się przyciski odpowiadające za ustawienie zakładu, a z prawej strony te, którymi uruchamia się losowanie na bębnach.

Jeśli ktoś chce osiągać optymalne rezultaty na tym automacie, powinien bezwzględnie zapoznać się z tabelą wypłat. W przypadku gier Wazdan wszystkie niezbędne dane umieszczone są w dwóch miejscach – pod przyciskami „i” i „?”. Można tam znaleźć takie informacje jak symbole, wygrane za konkretne kombinacje, a także szczegółowe dane o mechanice rozgrywki, liniach wygrywających, czy funkcji bonusowych. Maszyna ma wysoki RTP, wynoszący  96,4%, co udowadnia, że regularnie można kończyć rozgrywkę z większym saldem niż na początku. Następnie wystarczy przetestować wersję Sizzling 777 demo i można śmiało próbować podejścia do gry na poważnie.

Najważniejsze informacje o Sizzling 777

Maszyna została utrzymana w prostej formie i nie powinna zaskoczyć niczym szczególnym. Twórcy chcieli oddać to, co najważniejsze w tego typu grach, nie odciągając uwagi gracza w innym kierunku. Dlatego Sizzling 777 automat do gry ma 5 bębnów, na których losuje się po 3 symbole. Linii wygrywających jest 20 i są one zawsze aktywne. Gra praktycznie nie ma żadnych funkcji dodatkowych. Użytkownicy skupiają się przede wszystkim na losowaniu wygranych, które trafiają się często i wypłacają całkiem spore wygrane. Brak takich opcji jak darmowe spiny, mnożnik wygranych, jackpot, Wild i kilku innych opcji, sprawia, że cały potencjał wygrywania skupił się na klasycznych kombinacjach. Przy RTP wynoszącym 96,4% oznacza to częste i wysokie wygrane. Jedynym specjalnym symbolem, jaki można spotkać na bębnach tego automatu, jest Scatter.

Zakład ustawia się z wykorzystaniem licznych przycisków na środkowej części interfejsu. Jego wartość może wynieść od 0,2 do 100. Wygrane w tabeli wypłat skalują się zgodnie z tym ustaleniem i najwyższa możliwa wygrana wynosi 25.000.

Tabela wypłat Sizzling 777

Na bębnach może pojawić się 8 różnych symboli, co przy tym formacie daje bardzo wysokie prawdopodobieństwo trafienia wielu takich samych obrazków na bębnach. Przy zakładzie wynoszącym 1 potencjalne wygrane prezentują się następująco.

Symbol 2x 3x 4x 5x
Wiśnie 0,25 1 2,5 10
Pomarańcze, Cytryna, Śliwka 1 2,5 10
Winogrono, Arbuz 2,5 10 25
Gwiazdka 2 10 50
Siódemka 5 50 250

Nie zdecydowano się na zastosowanie licznych bonusów. Twórcy postawili jedynie na Scatter oraz funkcję zakładu dodatkowego, której wykorzystanie zawsze zależy wyłącznie od gracza. Sam Scatter nie ma dużego wpływu na przebieg rozgrywki, a jedynie delikatnie ją urozmaica.

  • Scatter – gwiazdka wypłaca wygrane bez względu na to, czy znajduje się na linii wygrywającej, czy nie. Wystarczy, że pojawi się w liczbie od 3 do 5 w losowych miejscach na bębnach i zawsze otrzymuje się stosowną wygraną.
  • Funkcja Gamble – za każdym razem, kiedy uda się wygrać jakieś pieniądze, odblokuje się możliwość zawarcia dodatkowego zakładu. Na pasku, gdzie wyświetla się wygrana, pojawią się dwie ikony. Ta z lewej strony oznacza podjęcie zakładu, a druga zabranie pieniędzy i przejście do dalszej rozgrywki.

Zadaniem gracza w Gamble jest wzięcie udziału w prostej mini grze z 50% szansą powodzenia. Należy wytypować, jakiego koloru karta zostanie wylosowana (czerwona lub czarna). W razie powodzenia wygrana zostaje podwojona, a w przypadku niepoprawnego wytypowania przepada. Po wygranej można kontynuować funkcję do skutku, jednak za każdym razem rośnie ryzyko – w końcu wygrana jest coraz wyższa.

Opinia o grze

Sizzling 777 to nie jest grą dla każdego. Jeśli ktoś szuka zaawansowanej nowoczesnej rozgrywki wypełnionej licznymi funkcjami dodatkowymi, to srogo się zawiedzie. W tym przypadku liczy się przede wszystkim prostota rozgrywki, której szukają nowicjusze i bardziej doświadczeni gracze. Maszyna zapewnia wszystko to, czego można od niej oczekiwać. Szybka zabawa, liczne wygrane, wysoki współczynnik RTP i dostosowanie do nowoczesnych mechanizmów. Slot jest dostępny na naszej stronie internetowej w wersji Sizzling 777 za darmo. Dzięki temu można sprawdzić, czy slot odpowiada oczekiwaniom i można spróbować szczęścia w zabawie gry na pieniądze.

Inne automaty do gry