Pudzianator

Pudzianator
Podstawowe cechy slotu
 • Dostawca oprogramowania : Promatic Games
 • Bębny : 5
 • Linie wygrywające : 27
 • Gra bonusowa : Nie
 • Darmowe spiny : Tak
 • RTP : 96.12%
 • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Pudzianator – automat za darmo

Mariusz Pudzianowski to doskonale znany każdemu miłośnikowi sportu w Polsce mistrz świata w rywalizacji strongmanów, który także występował w MMA. Nic więc dziwnego, że polski producent gier slotowych Promatic Games wykorzystał wizerunek tego popularnego sportowca w swoim produkcie zatytułowanym Pudzianator. Co więcej, gra ta jest także dostępna w języku polskim, co z pewnością ucieszy każdego miłośnika maszyn slotowych w naszym kraju.

Ale zanim przejdziesz do swojego ulubionego kasyna internetowego z myślą o zagraniu w Pudzianator online, to rozważ najpierw postawienie pierwszych kroków w tej grze w wersji darmowej lub grze na pieniadze. Nie musisz jej daleko szukać!

Znajdziesz bowiem Pudzianator demo w naszym serwisie internetowym, co pozwoli Ci pograć w tę maszyną slotową zupełnie za darmo i bez żadnych dodatkowych wymogów. To świetny sposób na poznanie nowej gry, zrozumienie jej zasad, zaznajomienie się z oprawą graficzną oraz przede wszystkim sprawdzenie, czy będzie ona dla Ciebie wystarczająco atrakcyjna, żeby poświęcić jej czas. Zatem zagraj w Pudzianator bez rejestracji i przekonaj się, czy ta gra jest tak dobra, jak się powszechnie uważa!

Pudzianator – główne zasady

Pudzianator gra jest produktem wspomnianej powyżej polskiej firmy Promatic Games. To dość typowa maszyna slotowa wideo mająca pięć bębnów, trzy rzędy symboli (a więc jest to popularny układ 5×3) oraz 27 aktywnych linii wygranych. Wartość stawki na pojedyncze zakręcenie bębnami można regulować w szerokim zakresie, od 0,05 EUR do 10 EUR.

Jeśli interesuje Cię wskaźnik zwrotu dla gracza (Return to Player, RTP), to Pudzianator automat do gry na pieniądze cechuje się jego wartością wynoszącą 96,00%, co jest całkiem przyzwoitym wynikiem jak na tę kategorię gier slotowych.

Oprócz tego znajdziemy tu oczywiście typowe dla maszyn slotowych rozwiązania takie jak wildy i scattery, opcję gry automatycznej, darmowe spiny i tak dalej. Nie ma jednak opcji gry wieloosobowej, ani też progresywnej puli nagród. Za to znajdziesz w niej także ciekawie rozwiązaną opcję podwajania wygranej (potocznie określanej jako Gamble od produktów firmy Novomatic, w której to rozwiązanie występuje niezwykle często i od wielu lat).

Doświadczeni gracze wiedzą doskonale, że wygląd gry nie przekłada się na grywalność i możliwości danego tytułu, niemniej jednak nie da się ukryć, że przyjemna dla oka oprawa graficzna to ogromny plus. I Pudzianator na prawdziwe pieniądze wypada pod tym względem naprawdę znakomicie.

Najpierw wita nas animowane wprowadzenie prezentujące podstawowe zasady gry, a potem przechodzimy na ekran główny gry, którego tłem jest ogromna, wypełniona do ostatniego miejsca hala sportowa, w centralnej części której odbędzie się pojedynek wieczoru między Mariuszem Pudzianowskim i jego rywalem. Całość prezentuje się naprawdę doskonale, jest dobrze animowana i przyjemna dla oka, okraszona dodatkowo przerywnikami wideo z udziałem samego Pudzianowskiego.

Bardzo dobrze prezentuje się też panel sterowania grą, na którym gracz znajdzie komplet niezbędnych informacji, jak na przykład:

 • wysokość zakładu,
 • grę automatyczną,
 • wartość bieżącego salda,
 • duży przycisk GRAJ rozpoczynający rozgrywkę.

Panel jest zaprojektowany tak, by przypominać pas mistrzowski, co naturalnie jednoznacznie kojarzy się właśnie z Mariuszem Pudzianowskim.

Oczywiście w grze tego typu nie może także zabraknąć instrukcji dla graczy oraz objaśnień wszystkich reguł obowiązujących w trakcie rozgrywki. Zawsze warto do niej zajrzeć w razie gdybyś napotkał jakiekolwiek niejasności podczas gry. Odpowiednia ikona znajduje się po lewej stronie panelu sterowania, obok przycisku ustawiania różnych opcji gry.

Najważniejsze cechy gry Pudzianator

Oprócz samego tylko kręcenia bębnami, w maszynach slotowych, szczególnie tych nowoczesnych, kryje się mnóstwo atrakcji dodatkowych. Spójrzmy zatem, co może nam zaoferować Pudzianator za darmo lub na prawdziwe pieniądze:

 • Zaczniemy od wilda. Rolę tego symbolu pełni wizerunek Mariusza Pudzianowskiego z niebieską obwódką. Jak to zwykle z wildami bywa, zastępuje on wszystkie inne symbole poza opisanym poniżej scatterem.
 • Scatter to także Pudzianowski, ale tym razem czerwony, a nie niebieski. Pozwala on nie tylko zdobywać nagrody pieniężne zgodnie z zamieszczoną poniżej tabelą, ale przede wszystkim zapewnia graczom darmowe spiny. Gdy trzy lub więcej scatterów pojawi się w oknie gry (niezależnie od tego, czy znajdują się na aktywnej linii wygranych, czy też nie), to gracz otrzyma premię w postaci od 8 do 20 darmowych spinów (wartość ta jest określana losowo). Co więcej, scatter występuje także w trakcie darmowych spinów, zatem można znów wygrywać kolejne spiny!

Do tego dochodzi opcja Gamble mająca formę ciekawego nagrania wideo. Gracz musi odgadnąć, czy cios Pudzianowskiego trafi rywala. Prawidłowe wskazanie oznacza podwojenie wygranej, pudło – jej utratę. Oczywiście nie jest to opcja obowiązkowa, a jedynie dodatkowa ciekawostka dla zainteresowanych.

Bonusy Pudzianator

Gry slotowe jednak opierają się na wygranych. Pora zatem rzucić okiem na wygrane, jakie oferuje nam Pudzianator automat. Są one następujące:

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Pas mistrzowski 2 10 40 400
Rękawice bokserskie 8 20 100
Kowadło 6 20 100
Opona traktora 6 20 100
As 2 10 60
Król 2 10 60
Dama 2 8 40
Walet 2 8 40
10 2 8 40
9 2 8 40
Scatter (Mariusz Pudzianowski) 2 4 8 20

Powyższe wartości dotyczą grania na najwyższą możliwą stawkę. Do tego dochodzi jeszcze opcja Gamble, która pozwala zaryzykować swoją wygraną. Można za jej pomocą ją albo podwoić, albo stracić całość.

Gra Pudzianator – nasza ocena

Jak zapewne zdążyłeś się przekonać, Pudzianator online za darmo to naprawdę dobry produkt, znakomicie wykonany, przemyślany i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Zagraj w niego koniecznie, bo to pozycja naprawdę warta uwagi!

Inne automaty do gry