Polar Fox

Polar Fox
Podstawowe cechy slotu
  • Dostawca oprogramowania : Novomatic
  • Bębny : 5
  • Linie wygrywające : 9
  • Gra bonusowa : Nie
  • Darmowe spiny : Tak
  • RTP : 96%
  • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Polar Fox – automat za darmo

Jak możemy się domyślić już z nazwy, Polar Fox to mroźny temat Arktyki, na czele z lisem polarnym. Jest to gra od producenta Novomatic. Dla nowych graczy nazwa tej firmy pewnie nic nie powie, ale doświadczeni gracze wiedzą, że to doskonała firma z długą historią i wieloma świetnymi tytułami. Choćby dlatego warto się Polar Fox zainteresować.

Polar Fox automat to slot, który nie wyróżnia się ilością bębnów, czy linii wygrywających. Nie jest więc automatem do gry na pieniądze bardzo skomplikowanym. Jest dobrym wyborem na początek, ale także dla graczy, którzy lubią klasykę i nie ciągnie ich do dziwnych, nowoczesnych ulepszeń i dodatków.

W Polar Fox za darmo możesz zagrać na naszej stronie internetowej. Nie musisz w tym celu zakładać konta, ani się rejestrować. Udostępniamy bowiem Polar Fox demo, czyli próbną wersję gry, w której nie da się postawić prawdziwych zakładów. Możesz dzięki temu poćwiczyć grę, sprawdzić jej funkcje, grafikę i muzykę. A gdy uznasz, że gra ci się podoba i znasz jej zasady, możesz udać się do swojego kasyna online i sprawdzić, czy szczęście ci dopisuje.

Polar Fox – Zasady Gry

Polar Fox gra ma 5 bębnów i 10 linii wygrywających. To, co od razu rzuca się w oczy, to ładna, dopracowana grafika zwierzątek i zimowych krajobrazów.

Zasady działania Polar Fox online są analogiczne, do innych automatów. Musimy wybrać odpowiednią stawkę, postawić zakład, zakręcić bębnami i mieć nadzieję, na wygraną.  Nawigacja jest prosta i czytelna.

Start Przycisk uruchamiający grę
Auto Gra automatyczna. Nie posiada jednak ustawień, kiedy ma się sama zatrzymać.
Bet Tutaj ustawiamy wysokość zakładów.
Lines Tutaj możemy zmieniać ilość linii na dany zakład: od 1 do 10.
Max bet Tutaj możemy ustawić maksymalny zakład na spin – 100 kredytów.
Risk / Take Gdy wygramy, przycisk Auto i Start zamieniają się w przyciski pozwalające zagrać w grę Ryzyko (Risk) lub zachowanie wygranego zakładu (Take).
Credit Tutaj znajdziemy informację o wysokości naszego depozytu.
Last Win W tym miejscu możemy zobaczyć ilość ostatniej wygranej.
Menu To jest przycisk, pod którym znajdziemy najważniejsze informacje o grze, takie jak spis symboli, ich wartości i funkcje w grze, zasady gry oraz ilość linii i to, jak układają się na bębnach.

Nie ma żadnego sprawdzonego sposobu, aby na pewno wygrać w Polar Fox (ani w żadnym innym automacie). To, co jednak można zrobić, to regularne zmiany wysokości zakładów – jeżeli właśnie wygraliśmy, warto stawkę obniżyć, ponieważ istnieje mała szansa na kolejną wygraną. Ale jeżeli od kilku obrotów nic nie trafiliśmy, można spróbować odnieść stawkę na jedno, dwa zakręcenia.

Co znajdziesz w grze Polar Fox

Polar Fox automat do gry ma rundę bonusową, jaką jest Gra Ryzyko. Po jej wyborze odgadujemy, jaki kolor kart zostanie wylosowany. Jeżeli będziemy mieć pecha, przegramy ostatni zakład, a jeżeli szczęście, mamy szansę go podwoić. W grze znajdziemy także 15 darmowych spinów, które możemy wygrać dzięki symbolowi Scatter oraz symbol Wild, zastępujący inne symbole na planszy.

Polar Fox to automat wideo z minimalnym zakładem o wysokości 0,1 monety na jedną linię (minimalna wartość monety wynosi 0.1), oraz maksymalnym zakładem 100 moment na 10 linii (maksymalna wartość jednej monety wynosi 10).

Tabela wypłat Polar Fox

Symbol Kombinacje symboli
5x 4x 3x 2x
9 10 2,5 0,5 0,2
J / Q / 10 10 2,5 0,5
K / A 12,5 5 1
Zając polarny 40 10 2
Jeż /  Łasica 25 7,5 1,5
Gronostaj / Sowa śnieżna 75 12,5 2,5 0,2
Lis polarny (Wild) 900 250 25 1
Zorza polarna (Scatter) 500 20 5 2

Pamiętaj, że pokazane liczby, to mnożniki wygranej, a nie jej kwota. Ta zależy od wysokości zakładu i wartości postawionych moment.

Co myślimy o Polar Fox?

Polar Fox to z jednej strony dość typowy automat video, ale z drugiej oferuje on nietypowy klimat Arktyki. Znajdziesz tutaj specjalne symbole, jak Scatter i Wild oraz grę dodatkową Ryzyko. Nawigacja, jak na grę od Novomatic przystało, jest prosta i przejrzysta. Polar Fox jest dobrym wyborem dla całkowicie nowych graczy, którzy dopiero próbują zrozumieć zasady działania slotów. Jeżeli gra hazardowa online cię zainteresowała, sprawdź Polar Fox online za darmo u nas, bez rejestracji i logowania.

Inne automaty do gry