Pharaoh

Pharaoh
Podstawowe cechy slotu
  • Dostawca oprogramowania : Inspired Gaming
  • Bębny : 3
  • Linie wygrywające : 15
  • Gra bonusowa : 0.20-250
  • Darmowe spiny : Tak
  • RTP : 96.53%
  • Opcja autoplay : Nie
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Pharaoh – automat online

Pharaoh online od znanego dostawcy Inspired Gaming to nowoczesny slot wideo, który zabiera nas w podróż po piramidach dawnego Egiptu. Motyw fabularny w Pharaoh online za darmo jest więc dosyć dobrze znany w realiach automatów kasynowych. Nie warto jednak się tym zrażać, ponieważ Pharaoh automat to propozycja pod niemal każdym względem oryginalna, a momentami także nowatorska. Gra oferuje szerokie spektrum funkcji dodatkowych o dosyć skomplikowanych zasadach.

Pharaoh od Inspired Gaming bez wątpienia jest slotem atrakcyjnym, a oprócz tego oferuje realne szanse na osiągnięcie wysokich wygranych. Należy jednak pamiętać o złożonej strukturze tego automatu, która będzie wymagać od gracza trochę czasu na zrozumienie. Na szczęście na naszej stronie można zagrać w Pharaoh demo bez rejestracji. Jest to wręcz doskonała okazja na poznanie tego naprawdę ciekawego automatu oraz poćwiczenie gry przed rejestracją w kasynie online i rozgrywką na prawdziwe pieniądze.

Pharaoh – zasady gry i menu slotu

Chociaż automat Pharaoh cechuje się zaawansowaną oprawą graficzną, to jednak interfejs jest tutaj prosty w obsłudze i nie nastręcza żadnych problemów w nawigacji. W momencie kiedy gra już się załaduje, na ekranie zobaczymy uśmiechającą się do nas i bardzo efektowną animację tytułowego Faraona.

Po chwili będziemy mogli już skonfigurować naszą grę. Najpierw warto jednak zapoznać się z zasadami automatu. W tym celu wystarczy kliknąć pomarańczowy przycisk “Options”, który jest widoczny po lewej stronie ekranu. Następnie wybieramy Znak Zapytania (“?”), po czym wyświetla się nam sekcja Pharaoh-Help, gdzie znajdziemy wszystkie istotne informacje na temat tego slotu.

Aby natomiast sprawdzić, jakie wygrane oferuje nam Pharaoh automat do gry, wracamy do menu głównego, a następnie otwieramy sekcję pod przyciskiem “Paytable”. RTP slotu Pharaoh wynosi 95%, co jest dosyć dobrym rezultatem. Automat udostępnia opcję gry automatycznej. Aby ją uruchomić, należy kliknąć “Autoplay”, a następnie skonfigurować dokładne parametry, takie jak liczba automatycznych zakręceń, maksymalna wygrana oraz maksymalna strata.

Bardzo ciekawą opcją w Pharaoh jest Fortune Bet, czyli możliwość zwiększenia wartości Scatterów. W menu widzimy przycisk z napisem Fortune Bet, gdzie możemy odznaczyć “On” (włączenie tej opcji) lub “Off” (wyłączenie). Pod względem szaty graficznej Pharaoh bez wątpienia należy do najbardziej efektownych automatów, jakie są obecnie dostępne.

Specyfikacja slotu Pharaoh

Pharaoh jest slotem wideo o 20 liniach wygrywających oraz niestandardowym układzie 4 rzędów i 5 bębnów. Slot jest w pełni dostępny na urządzenia mobilne. Pharaoh gra to jeden z tych automatów, które robią ogromne wrażenie nie tylko dopracowaną oprawą audiowizualną, ale także wyjątkowo bogatym zasobem funkcji bonusowych. Znajdziemy więc tutaj symbole Scatter, Wild oraz Mnożnik, który może zostać uruchomiony w trakcie dodatkowej rozgrywki. Automat Pharaoh posiada również możliwość uzyskania darmowych zakręceń.

Minimalny zakład, jaki możemy obstawić, wynosi 0,20 żetonu na zakręcenie. Zakład maksymalny to natomiast 100 żetonów. Wartości te rosną w przypadku włączenia opcji Fortune Bet. Wtedy minimalny zakład wynosi 0,30, zaś zakład maksymalny 150. Pharaoh posiada funkcję gry automatycznej, której działanie zostało opisane powyżej.

Jedną z najciekawszych opcji slotu Pharaoh jest dostępność kilku różnych wariantów gry bonusowej. Przede wszystkim możemy uzyskać darmowe spiny. Najpierw pojawia się koło fortuny, przy pomocy którego losujemy liczbę darmowych zakręceń, jakie otrzymamy.

  • Symbolem Wild w grze Pharaoh jest niebieskie pole z czerwonym napisem Wild. Wild zastępuje wszystkie inne symbole poza Scatterem.
  • Scatter to z kolei symbol tytułowego Faraona z napisem Bonus. Jeżeli uda się nam wylosować trzy symbole Scatter, otrzymamy szansę gry w rundzie bonusowej. Tutaj jednak ważna uwaga: Scattery muszą pojawić się na bębnach numer 1, 3 oraz 5.

Wariantów rundy bonusowej w Pharaoh jest kilka. Na samym początku zostaniemy przeniesieni do ekranu, na którym widzimy 4 budynki z napisami Pyramid of Prize, 2 budynki z napisami Pharaoh Spins oraz 1 budynek z napisem Pharaoh Wild Spins. Jak więc widać, mamy 3 możliwości wylosowania darmowych spinów oraz 4 możliwości wylosowania Piramidy Nagród.

Wygrane Pharaoh

Symbol Wygrana

(przy 3 trafieniach)

J, K, Q 4
A, Czerwona Księga, Zielona Księga 8
Złoty symbol z czerwonym oczkiem 20
Złota Skrzynia 40
Wild 50
Pharaoh (Scatter) 50

Podsumowanie

Pharaoh to nowoczesny slot wideo przyciągający przede wszystkim kapitalną grywalnością oraz bogactwem wariantów, jeżeli chodzi o rundy bonusowe. Automat robi też bardzo pozytywne wrażenie swoją oprawą graficzną. Na plus slotowi Pharaoh należy także zapisać intuicyjny interfejs, który już na starcie znacznie ułatwia zadanie graczowi.

Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że automat od Inspired Gaming może być problematyczny dla początkujących graczy. Między innymi z tego powodu przed przystąpieniem do rozgrywki w realiach kasyna online dobrze będzie dokładnie przetestować Pharaoh za darmo w wersji demonstracyjnej.

Inne automaty do gry