Mystery Jack

Mystery Jack
Podstawowe cechy slotu
  • Dostawca oprogramowania : Wazdan
  • Bębny : 3
  • Linie wygrywające : 27
  • Gra bonusowa : Nie
  • Darmowe spiny : Tak
  • RTP : 96.79%
  • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Mystery Jack – automat za darmo

Jeśli lubisz proste i przejrzyste gry owocowe w nowoczesnym wydaniu, to Mystery Jack gra powinna Ci się spodobać. To produkt cenionej firmy Wazdan, który zapewnia graczom wysokie wygrane (choć niezbyt częste – z racji niskiej zmienności) i mnóstwo doskonałej zabawy dzięki znakomitemu wykonaniu i dopracowaniu wszystkich szczegółów. Dziś zaprezentujemy Ci komplet najważniejszych informacji na temat tej gry na prawdziwe pieniądze.

Oczywiście doskonałym uzupełnieniem do przeczytania tej recenzji będzie poznanie tej gry w praktyce. My także zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie Mystery Jack demo, czyli specjalną wersję, w którą można grać za darmo. Wystarczy, że ją uruchomisz na naszej stronie, a po kilku sekundach niezbędnych na wczytanie się gry będziesz mógł w nią grać tak długo jak tylko zechcesz. I to wszystko bez płacenia, rejestrowania się, czy też spełniania innych wymogów. Tylko czysta zabawa bez ograniczeń!

Mystery Jack – podstawowa informacja

Mystery Jack automat do gry jest dziełem znanej i lubianej przez graczy firmy Wazdan, która ma na swoim koncie sporo doskonałych produktów. I Mystery Jack także do niej należy. Motyw wykorzystywany przez tę grę to Dziki Zachód – mamy tutaj typowe tło w postaci spękanej od słońca suchej ziemi oraz biegnących przez środek ekranu torów kolejowych, którymi nadjeżdża pociąg. Możemy też dostrzec niewielkie animacje urozmaicające statyczne tło. Całość jest jednak bardzo dopracowana, przyjemna dla oka i sprawia dobre wrażenie powodujące, że po prostu masz ochotę zacząć kręcić bębnami w oczekiwaniu na wygraną.

Mechanika gry to typowe dla klasycznych owocówek rozwiązanie w postaci układu 3×3 – a więc trzy bębny oraz dziewięć symboli w oknie gry. Tło dla symboli jest śnieżnobiałe (nie licząc kilku symboli specjalnych), a ich rolę pełnią oczywiście owoce jak na przykład cytryny, pomarańcze, maliny, arbuzy itp. Znajdziemy tu także kilka symboli o specjalnym znaczeniu. Całość uzupełnia 27 aktywnych linii wygranych. Współczynnik zwrotu dla gracza (czyli Return to Player – RTP) wynosi tutaj 96,79%, co jak na grę owocową z trzema bębnami jest doskonałym wynikiem.

  • Najważniejszym chyba symbolem w całej grze jest Mystery mający postać wagonu kolejowego z napisem MYSTERY. Trzy takie symbole zapewniają graczowi nagrodę w losowej wysokości z zakresu od 1x do 500x zakład na pojedynczy spin.
  • Inne istotne wizerunku na bębnach to przede wszystkim kolejny wagon kolejowy z napisem FREE GAMES, który będąc scatterem pozwala graczowi wygrać 9 darmowych spinów. Co ważne, symbol ten dostępny jest w trakcie rundy darmowych spinów, co oznacza, że można je aktywować ponownie.

Mystery Jack automat zawiera także wilda, jest nim wizerunek zamaskowanego bandyty. Zastępuje on wszystkie inne symbole na bębnach za wyjątkiem FREE GAMES oraz MYSTERY.

Sterowanie grą jest bardzo proste, do tego celu służy ładnie zaprojektowany panel znajdujące się na dole ekranu. Od lewej widzimy na nim liczbę aktywnych linii wygranych, wartość pojedynczej monety, wysokość bieżącego zakładu, przycisk gry automatycznej, przycisk PLAY, przycisk ustawienia maksymalnego zakładu, obecne saldo gracza, wysokość bieżącej wygranej oraz opcję ustawiania prędkości gry symbolizowaną przez żółwia, zająca oraz geparda.

Główne cechy gry Mystery Jack

Jak wspomnieliśmy powyżej, Mystery Jack online za darmo, mimo bycia prostą z pozoru owocówką ma sporo ciekawych rozwiązań. Rzadko kiedy w grach tego typu występują wildy, scattery, darmowe spiny i losowej wysokości nagrody. Oczywiście nie ma tutaj progresywnej puli nagród, dodatkowych mnożników wygranych, czy też gier bonusowych, ale to nie powinno nikogo dziwić. Przecież Mystery Jack online to tylko prosta gra owocowa z trzema bębnami!

Minimalny zakład na jeden spin 10 euro centów, a maksymalny wynosi 100 EUR.

Tabela wypłat w Mystery Jack

Skoro już zaprezentowaliśmy Ci wszystkie najważniejsze informacje na temat Mystery Jack za darmo lub slot na prawdziwe pieniądze, pora przyjrzeć się kolejnej istotnej kwestii, czyli wygranym! Wartości zamieszczone w tabeli dotyczą grania na najniższą możliwą stawkę, czyli 0,10 EUR. Dla wyższych zakładów należy je oczywiście pomnożyć przez odpowiednią liczbę.

Symbol 3 symbole
MYSTERY 0,10 – 0,50
Wild 16
Byk (RED BULL) 8
BAR 4
Gwiazda (MYSTERY JACK) 0,80
Czerwona siódemka 0,80
Dzwonek 0,80
Arbuz 0,40
Winogrona 0,40
Malina 0,20
Truskawka 0,20
Śliwka 0,20
Pomarańcza 0,10
Cytryna 0,10
Wiśnie 0,10

Gra oferuje także opcję zaryzykowania swojej nagrody, zwaną potocznie „Gamble”. Należy w tym celu wskazać poprawnie kolor szybko zmieniającej się karty – czerwony lub czarny. Jeśli uda Ci się poprawnie go odgadnąć, Twoja wygrana zostanie podwojona. Jeśli się pomylisz, to cała wygrana przepadnie.

Ta gra dodatkowa może mieć aż 10 etapów, co oznacza, że teoretyczna maksymalna wygrana może wynieść oszałamiające 1 638 400 euro! Oczywiście gra Gamble jest w pełni dobrowolna, możesz w ogóle ją pominąć i zgarnąć wygraną lub też rozpocząć grę i w dowolnym momencie się z niej wycofać zachowując dotychczasową kwotę wygranej.

Mystery Jack – ocena gry

Choć na pierwszy rzut oka Mystery Jack nie wygląda zbyt interesująco, to jednak pozory mylą. To naprawdę ciekawa, dopracowana owocówka dysponująca interesującymi funkcjami dodatkowymi, które znacząco zwiększają atrakcyjność rozgrywki. Jeśli masz wolną godzinę i chciałbyś mile spędzić czas, to Mystery Jack może być świetnym wyborem!

Inne automaty do gry