Moby Dick

Moby Dick
Podstawowe cechy slotu
 • Dostawca oprogramowania : Rabcat
 • Bębny : 5
 • Linie wygrywające : 25
 • Gra bonusowa : 0.25-50
 • Liczba żetonów na spin: : Tak
 • RTP : 96%
 • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Moby Dick – automat online

Moby Dick to fenomenalny automat autorstwa studia deweloperskiego Rabcat Gambling. Gra oparta jest na motywie wielkiego hitu literackiego i powieści stworzonej w 1851 roku przez amerykańskiego pisarza Hermana Melville’a. Moby Dick odpowiada historię Izmaela, który wyrusza w podróż z szalonym kapitanem Ahaba, którego celem jak się później okazuje, jest zemsta na wielorybie, przez którego kilka lat wcześniej stracił nogę. Moby Dick to bardzo dobrze przygotowany automat z jasną historią i grafiką, która jest stworzona w formie kreskówkowej. Znajdziemy tutaj wiele funkcji bonusowej i animacji przedstawiających różne historie, które wydarzyły się w trakcie rejsu. Kontynuuj przegląd naszej recenzji, aby poznać więcej szczegółów dotyczących tej wspaniałej i wciągającej produkcji.

Każdy gracz, który ma ochotę przetestować ten automat, otrzymuje taką możliwość dzięki wersji Moby Dick demo, która jest dostępna na naszej stronie. Decydując się na grę, gracz otrzyma wirtualne żetony, które pozwolą mu sprawdzić grę bez ponoszenia ryzyka finansowego.

Moby Dick – Zasady Gry

Uruchomienie automatu Moby Dick online za darmo przenosi nas na huśtającą się raz w jedną stronę raz w drugą łajbę kapitana Ahaba. Dookoła tablicy widzimy wzburzone ruchy fal, a dosyć silny wiatr sprawia dynamiczne ruchy pirackiej bandery, pod którą pływa nasz statek. Rozpoczęcie gry tak jak w większości przypadków rozpoczyna się od doboru stawki na wszystkie 25 płatnych linii, które posiada ten tytuł. Gdy zdecydujemy o stawce, na każdy spin możemy przejść do kliknięcia przycisk play i rozpocząć naszą przygodę.

Procent RTP wynosi w tym automacie równe 96%, a zmienność ustanowiona jest na średnim poziomie. Daje to gwarancję, że częstotliwość wygranych jest umiarkowana i raczej rzadko zdarzają się długie serię bez wygranych. Przystąpienie do gry na automacie Moby Dick za darmo po raz pierwszy wiąże się z zapoznaniem się z zasadami oraz instrukcją gry gdzie przedstawione są wszystkie niezbędne informacje. Również ważne co zasady gry jest również poznanie wszystkich przycisków oraz funkcji jaką pełnią podczas gry. Z tego też względu przygotowaliśmy krótką listę, gdzie omawiamy przyciski widoczne na panelu głównym:

 • Trzy poziome kreski – przejście do podstawowych ustawień w grze.
 • „i” – przejście do tabeli wypłat oraz zasad obowiązujących w grze.
 • Zakręcona strzałka – przycisk spin, kliknięcie oznacza wprawienie bębnów w ruch.
 • A – uruchomienie trybu automatycznej gry przez określoną liczbę rund.
 • Stake – ustawienie stawki na każdy obrót.

Cechy charakterystyczne automatu Moby Dick

Moby Dick automat to coś więcej niż tylko fenomenalna historia i perfekcyjnie przygotowana oprawa graficzna. Mechanika gry wypełniona jest funkcjami specjalnymi a 5 bębnów, 3 rzędy i 25 stałych linii wypłat dają ogromne pole możliwości, które deweloper inteligentnie wykorzystał. Minimalna stawka w grze wynosi 0,01 a maksymalna 2 monety na linię, co przekłada się na minimalny zakład na spin o wartości 0,25 i maksymalny 50 monet na każdy spin.

Koło sterowe jest najbardziej wartościowym symbolem w grze, a oprócz tego odgrywa również rolę symbol Wild. Może również zastąpić każdy inny symbol oprócz symbolu Scatter w celu ułożenia zwycięskiej kombinacji. Symbolem Scatter jest z kolei otwarta paszcza wieloryba z napisem „Free Spins”. Symbol nie wypłaca nagród, a jego główną wartością jest możliwość uruchomienia funkcji darmowych spinów w momencie, gdy na tablicy pojawi się odpowiednia ich ilość:

 • 4 symbole Scatter – 10 darmowych spinów,
 • 5 symboli Scatter – 12 darmowych spinów,
 • 6 symboli Scatter – 15 darmowych spinów,
 • 7 symboli Scatter – 20 darmowych spinów.

Unikalną funkcjonalnością, której możemy doświadczyć w Moby Dick automat do gry jest funkcja Win Freezing. Uruchamia się zawsze, wtedy gdy ułożymy zwycięską kombinację. Wygrane symbole są zamrażane a pozostałe bębny otrzymują dodatkowy respin, który daje szansę na powiększenie naszej kombinacji i zwiększenie tym samym ostatecznej nagrody. Funkcja pozostaje aktywna tak długo, jak długo układane są zwycięskie kombinacje.

Po każdej wygranej automat Moby Dick aktywuje również funkcję „Gamble”, która daje możliwość podwojenia swojej wygranej. W rundzie bonusowej gracz musi wybierać między miedzianym a srebrny kubkiem i wytypować gdzie znajduje się torebka z herbatą. Grę można powtarzać aż 5 razy pod warunkiem, że podejmowane decyzje są poprawne. W przypadku błędnej odpowiedzi cała nagroda zostaje utracona.

Kompatybilność mobilna dla dewelopera Rabcat Gambling stoi na bardzo wysokim poziomie. Sprawia to, że automat Moby Dick może być używany zarówno na telefonie, tablecie, jak i dowolnie innym urządzeniu mobilnym. Gra działa w trybie instant i uruchamiana jest bezpośrednio w przeglądarce, wyklucza to konieczność pobierania zewnętrznego oprogramowania, jak i posiadanie odtwarzacza flash.

Tabela wypłat w automacie Moby Dick

Wygrane w automacie Moby Dick online pojawiają się zawsze, wtedy gdy ułożymy minimum 3 symbole w płatnej linii. Poniżej przedstawiamy listę dostępnych symboli oraz ich wartość, jaką prezentują podczas gry.

Symbol X3 X4 X5
10 4 10 20
J 6 16 50
Q 8 20 60
K 10 40 150
A 20 60 200
Filiżanka herbaty 30 80 300
Kotwica 40 100 400
Kapitan Ahaba 100 200 2,000
Wieloryb 400 2,000 10,000
Koło sterowe (WILD) 10,000

Wnioski

Moby Dick gra to idealny automat prezentujący historię literatury połączoną z nowoczesną grą hazardową zawierającą bonusy i wysokie wygrane. Obłędna kreskówkowa grafika, ciekawe funkcje specjalne oraz możliwość przetestowania tej gry całkowicie za darmo sprawiają, że warto to zrobić już teraz. A kiedy już opracujesz swoją strategię – spróbuj szczęścia w grze na prawdziwe pieniądze w kasyno online!

Inne automaty do gry
arrow-up