Mayana

Mayana
Podstawowe cechy slotu
 • Dostawca oprogramowania : Quickspin
 • Bębny : 5
 • Linie wygrywające : 243
 • Gra bonusowa : Nie
 • Darmowe spiny : Tak
 • RTP : 96.63%
 • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Mayana – darmowy automat

Mayana gra jest produktem lubianej przez chyba wszystkich graczy firmy Quickspin, która jest znana z wytwarzania bardzo zaawansowanych i jednocześnie ciekawych maszyn slotowych. Dzisiaj opisujemy Ci grę, która z pewnością Cię zaskoczy nietypowymi rozwiązaniami – poświęć chwilę na przeczytanie naszej dzisiejszej recenzji, jeśli chciałbyś się dowiedzieć, co takiego w niej jest oryginalnego.

Możesz też sprawdzić Mayana automat do gry na żywo korzystając z oferty naszego serwisu internetowego. Zamieściliśmy w nim specjalną wersję Mayana demo, która pozwoli Ci grać zupełnie za darmo, bez konieczności płacenia za grę, rejestrowania, się, zakładania konta, czy też spełniania jakichkolwiek innych formalności i wymogów. Po prostu uruchamiasz grę, po czym grasz do woli, tyle ile tylko zapragniesz. To świetna opcja na dobrą zabawę lub po prostu poznanie rozwiązań w danej grze tak, aby móc potem zasiąść do gry na prawdziwe pieniądze w swoim ulubionym kasynie na żywo jako doświadczony gracz.

Mayana – specyficzne zasady

Mayana automat to typowa maszyna slotowa, która wykorzystuje motywy dżungli i zaginionych gdzieś w niej skarbów. Mamy tutaj efektowne tło pełne bujnej roślinności i bardzo ładne symbole na bębnach zaprojektowane w sposób przypominający kamienne kostki. Całość sprawia bardzo dobrze wrażenie będąc jednocześnie bardzo atrakcyjnym wizualnie produktem, o dopracowanych szczegółach i tym trudnym do opisania „czymś”, co zachęca do grania.

Mechanika gry to dosyć oryginalne rozwiązanie, bowiem na samym początku mamy tutaj układ 3×3 (a więc trzy bębny i trzy rzędy symboli), który jednak w trakcie gry po spełnieniu pewnych warunków może się przekształcić w układ 5×3 (z pięcioma bębnami).

Mayana online może Cię naprawdę zaskoczyć stosowanymi rozwiązaniami. Otóż jeśli trafisz jakąkolwiek wygraną w układzie z trzema bębnami, to odsłonięte zostaną dwa bloki kamienne z dolnego rzędu (czyli gra uzyska pięć bębnów) i otrzymasz darmowy respin. Jeśli w jego trakcie powstanie kolejna wygrywająca kombinacja innych symboli lub trafisz dodatkowy symbol, jaki zapewnił Ci pierwotną wygraną, cały proces się powtórzy, ale tym razem odsuną się dwa bloczki z napisem x2 – a to oznacza, że Twoja wygrana zostanie podwojona.

Jeśli po kolejnym respinie znów uda Ci się uzyskać zwycięską kombinację, to odsuną się ostatnie dwa bloczki z etykietą x3. Twoja bieżąca wygrana zostanie potrojone, Ty otrzymasz jak zwykle respin, a gra przejdzie w pełny układ 5×3. Respiny będziesz dostawał tak długo, póki na bębnach nie wypadnie Ci żadna nowa wygrywająca kombinacja.

Podczas respinu przy odsłoniętych wszystkich bloczkach możesz otrzymać także dodatkowy mnożnik wygranej z zakresu od x4 do x20. Wartość ta jest przyznawana losowo.

Do sterowania grą Mayana online za darmo i na prawdziwe pieniądze służy wygodny w użyciu panel sterowania znany także z innych produkcji firmy Quickspin (jak na przykład Phoenix Sun). Zawiera on najważniejsze elementy przydatne podczas gry:

 • opcję ustawiania wysokości zakładu na spin,
 • dane na temat bieżących wartości salda i wygranej,
 • grę automatyczną,
 • duży przycisk START,
 • dostęp do ustawień gry,
 • samouczka dla początkujących użytkowników.

Ta ostatnia opcja jest bardzo przydatna, jako że stanowi nieocenioną pomoc w przypadku jakichś wątpliwości lub niejasności podczas gry.

Najważniejsze funkcje gry Mayana

Jeśli zamierzasz rozpocząć granie w Mayana za darmo, to powinieneś bez wątpienia poznać najpierw najważniejsze cechy tej gry. O mechanice obejmującej respiny i rozsuwane bębny dowiedziałeś się przed chwilą. Teraz musimy tylko napisać, że to już w zasadzie koniec jakichkolwiek funkcji dodatkowych. W tej grze nie ma wildów, scatterów, ani darmowych spinów (nie licząc oczywiście respinów po każdej wygranej). Nie znajdziesz tu także mnożników wygranych (ponownie – oprócz opisanego we wcześniejszym punkcie mechanizmu), ani gry wieloosobowej.

Natomiast godne uwagi jest to, że mamy tutaj sterowanie szybkością rozgrywki, tryb gry automatycznej i doskonałą wręcz kompatybilność z urządzeniami mobilnymi.

Wygrane w Mayana

Jeśli dotarłeś do tego miejsca, to zapewne interesuje Cię także to, ile pieniędzy można wygrać w grze Mayana. Z tego względu zaprezentujemy Ci poniżej zestawienie dostępnych symboli wraz z wygranymi, jakie one zapewniają:

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Czerwona maska 100 200 600
Głowa tygrysa 60 120 300
Fioletowa maska 40 100 200
Głowa żaby 40 100 200
Fioletowy klejnot 16 24 32
Zielony klejnot 16 24 32
Niebieski klejnot 16 24 32
Szary klejnot 16 24 32

Wszystkie kwoty w powyższej tabeli dotyczą grania na najwyższą możliwą stawkę, czyli 100 euro za jeden spin. Najniższy możliwy zakład wynosi 25 eurocentów za jedną grę. Wysokości wygranych na pierwszy rzut oka mogą wydawać się bardzo niskie, ale w praktyce okazuje się, że gdy w grę zaczną wchodzić respiny i poszerzające się pole gry, to nagle z niskich wygranych robi się całkiem pokaźne saldo.

Podsumowanie

Nie da się ukryć, że Mayana jest grą naprawdę niezwykłą. Rzadko kiedy widujemy tak nietypowe rozwiązania, jak zmieniająca się podczas gry liczba bębnów, a jeszcze rzadziej takie rozwiązanie okazuje się być udane i wpływające korzystnie na jakość rozgrywki. W przypadku Mayana firma Quickspin wykonała naprawdę kawał świetnej roboty, bo ta gra po prostu wciąga jak mało która. Jeśli więc lubisz nietuzinkowe rozwiązania, to Mayana jest z pewnością grą w sam raz dla Ciebie!

Inne automaty do gry