Lucky Lady’s Charm

Lucky Lady’s Charm
Podstawowe cechy slotu
 • Dostawca oprogramowania : Novomatic
 • Bębny : 5
 • Linie wygrywające : 9
 • Gra bonusowa : 1-1
 • Liczba żetonów na spin: : Tak
 • RTP : 95.13
 • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Lucky Lady’s Charm – automat za darmo

Slot wyszedł spod rąk znanego studia Novomatic, a to jest już wystarczającą zachętą, żeby chociażby przeczytać jego recenzję, nie mówiąc już o wypróbowaniu gry w Lucky Lady’s Charm online. Automat pojawił się na rynku hazardowym po raz pierwszy w 2010 roku, jednak wcale nie widać po nim upływającego czasu. To dlatego gracze wciąż biją i drzwiami i oknami na jego bębny. Motywem przewodnim gry jest piękna blondynka oraz wiele symboli szczęścia, włącznie z magiczną kulą, biedronkami czy podkową. Jest to typowy wideo slot, którzy urzeknie Cię nie tylko wysokim poziomem grywalności, ale i świetną grafiką, co w dzisiejszych czasach jest równie ważne. Całej grze towarzyszą też dość klasyczne efekty dźwiękowe, które nie rozpraszają, a powiedzielibyśmy wręcz odwrotnie – że jeszcze bardziej koncentrują graczy.

Przekonaj się sam, uruchamiając na naszej stronie www, Lucky Lady’s Charm za darmo bez rejestracji. Możesz kręcić bębnami bez limitu, a kiedy wyczerpią się środki, wystarczy odświeżyć okno i wrócić do gry. Dzięki temu tak długo, jak tylko chcesz, poćwiczysz grę przed rejestracją w jednym z rekomendowanych kasyn online na prawdziwe pieniądze.

Lucky Lady’s Charm – zasady gry

Deweloper, który przyzwyczaił nas do prostych rozwiązań, kolejny raz trzymał się tej zasady. Dzięki temu Lucky Lady’s Charm automat do gry posiada przyjazne środowisko i łatwo zrozumiałe zasady i przyciski. Z wszystkimi informacjami o grze możesz zapoznać się, klikając niebieski przycisk Paytable, a następnie także More info.

 • Na samym dole automatu hazardowego zauważysz okna. To w nich masz bezpośredni podgląd na swój stan konta oraz ostatnią wygraną.
 • Nieco niżej znajdują się przyciski do gry. Dostrzeżesz je także w górnym prawym narożniku, jednak tutaj dostawca umieścił tylko opcję dźwięków i pełnego ekranu. Cała nawigacja znajduje się u dołu.
 • Od lewej, za pomocą zielonego przycisku Autoplay, możesz wywołać automatyczną grę. Jest to przycisk włącz, wyłącz, gdzie pierwsze naciśnięcie uruchamia automatyczne obroty, a drugie je zatrzymuje.
 • W dalszej kolejności znajdziesz pola line oraz bet/line, gdzie za pomocą ikonek plusa i minusa ustalasz najpierw liczbę granych linii, a następnie zakład na każdą z nich. Twoja łączna stawka na obrót wyświetli się w następnym polu, o nazwie bet.
 • Grę rozpoczynasz zielonym przyciskiem Start po prawej stronie. W Lucky Lady’s Charm gra nie jest obsługiwana za pomocą przycisku spacji na klawiaturze.
 • Na ekranie dostrzeżesz też szary przycisk Gamble, który jest nieaktywny. Możesz skorzystać z niego wyłącznie po trafieniu wygrywającego układu. Przejdziesz do gry bonusowej, gdzie za odgadnięcie koloru karty otrzymasz podwojenie wygranej.
 • Wszystkie wygrane zbierzesz zielonym przyciskiem Collect, który po trafieniach pojawia się w miejscu przycisku Play.

Zasady są bardzo zrozumiałe i nie sądzimy, żeby nawet początkujący gracze mieli z nimi jakikolwiek problem. Gra gamble to klasyczne rozwiązanie, które zostało zastosowane w wielu innych automatach hazardowych.

Kilka porad

W tym miejscu pragniemy też przedstawić Ci kilka porad, jak grać w ten automat, żeby wygrywać.

 • Zanim spróbujesz szczęścia, dokładnie zapoznaj się z zasadami gry, opisem opcji bonusowych oraz wykonaj chociaż kilkanaście obrotów wersją demo. To wszystko pozwoli uniknąć Ci prostych błędów.
 • Rozsądnie przekalkuluj swój budżet na grę. Ustaw stawkę tak, żeby wystarczyło przynajmniej na 50 obrotów bez jakiejkolwiek wygranej. Choć zapewne to się nie wydarzy, warto mieć na uwadze najgorszy możliwy scenariusz.
 • Raz na jakiś czas, zwłaszcza przy okazji trafiania niskich wygranych, uruchom grę gamble, próbując odgadnąć kolor karty. Nie szalej jednak zbyt bardzo i poprzestawaj na jednej, maksymalnie dwóch próbach z rzędu.

Cechy automatu Lucky Lady’s Charm

Novomatic przygotowało slota z pięcioma bębnami, w trzech rzędach i zmiennymi 9 liniami wypłaty. To oznacza, że sam możesz zadecydować, na ile linii wypłaty zagrasz. Gra posiada przyjazne RTP (zwrot dla graczy) na poziomie 95.13% oraz wysoką zmienność, co przekłada się na nieco rzadsze, ale zdecydowanie wyższe wygrane. Minimalny zakład to 1 na linię, a maksymalny 100 na każdą linię, co oznacza maksymalną łączną stawkę w wysokości nawet 900 monet. Wśród cech tej gry wyróżnić można sprawną funkcję automatycznej gry, opcje gamble oraz symbole Wild i Scatter, które odpowiadają za wszystkie opcje bonusowe na Lucky Lady’s Charm online za darmo.

Wildem jest piękna blondynka, która zastępuje każdy inny symbol, za wyjątkiem Scatter. Z kolei Scattery, a więc symbole rozproszone odpowiadają za uruchomienie darmowych spinów. Wystarczy trafić trzy symbole magicznej kuli, żeby przejść do rundy 15 darmowych obrotów wraz z mnożnikiem wygranej x3. Każda kolejna kombinacja Scatterów podczas rund bonusowych, zwiększa liczbę darmowych spinów. Ciekawostką jest fakt, że w grze darmowych spinów bębny się nie obracają, a zostają na nich odkrywane kolejno następne symbole. Można to potraktować w kategoriach miłego urozmaicenia przebiegu gry oraz podkreślenia, jak ważne i wypłacane dzięki mnożnikowi potrafią być free spiny.

Tabela wypłat Lucky Lady’s Charm

Na bębnach automatu dostrzeżesz całkiem sporo symboli, z których najcenniejszym jest tytułowa, szczęśliwa blondynka. Sprawdź, jak wyglądają pozostałe wygrane.

Symbole Maksymalna wygrana
Szczęśliwa blondynka 900 000
Magiczna kula 450 000
Biedronka, Futrzany amulet 150 000
Podkowa 80 000
Koniczyna, Złota moneta 50 000
A, K 25 000
Q, J, 10, 9 20 000

Warto też odnotować, że slot inaczej wypłaca układy składające się z konkretnych symboli, a inaczej kombinacje, uzupełnione Wildem. Ze szczegółami można zapoznać się w tabeli wypłat bezpośrednio na automacie, po kliknięciu przycisku Paytable. Dodajmy także, że część wygranych przysługuje już za dwa symbole. Są to kombinacje z Szczęśliwą blondynką, Magiczną kulą, Biedronką, Futrzanym amuletem oraz 9-tką. Dla pozostałych symboli minimalna wygrana aktywuje się przy trzech symbolach.

Podsumowanie recenzji

Śmiało możesz wypróbować Lucky Lady’s Charm demo, dzięki czemu naocznie przekonasz się, że studio Novomatic kolejny raz wykonało kawał wspaniałej roboty. Obracaj bębnami pełnymi symboli szczęścia i baw się w nietypowym klimacie, na który urok szczęścia rzuciła tytułowa blondynka.

Gra posiada przyjazne zasady, miłą dla oka grafikę, a przy tym wygrane potrafią osiągać takie rozmiary, że aż zazdrościmy tym graczom, którym już udało się wygrać. Tobie także życzymy powodzenia, owocnej gry w Lucky Lady’s Charm automat!

Inne automaty do gry
arrow-up