Just Jewels

Just Jewels
Podstawowe cechy slotu
  • Dostawca oprogramowania : Novomatic
  • Bębny : 5
  • Linie wygrywające : 9
  • Gra bonusowa : Nie
  • Liczba żetonów na spin: : Nie
  • RTP : 95.42%
  • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Just Jewels – darmowy automat

Just Jewels gra darmowa hazardowa została stworzona przez producenta Novomatic. Swoim wyglądem imituje one automaty naziemne – ma odpowiednie przyciski oraz zabudowanie, które kojarzy się właśnie z takimi automatami. Swoją tematyką nawiązuje do bogactwa i drogich diamentów. Gra posiada 5 bębnów oraz 9 linii wygrywających.

Zainteresowany? W Just Jewels za darmo możesz zagrać na naszej stronie internetowej. Udostępniamy grę każdemu, bez rejestracji i logowania. A ponieważ jest to Just Jewels demo, nie stawiasz tutaj prawdziwych zakładów i możesz ją przetestować. Jeżeli ci się spodoba, możesz się udać do swojego kasyna online i postawić prawdziwe zakłady.

Just Jewels – Zasady slotu online

Jak w każdym automacie online, także i tutaj gra polega na postawieniu zakładu oraz szczęśliwemu trafowi: czy uda się wylosować linię wygrywającą, czy nie? Jednak Just Jewels online nie liczy wygranych tylko od lewej strony (jak większość automatów). Liczone są także symbole ustawione od lewej, a także na bębnach 2, 3 i 4.

Więc choć jak zawsze, wygrana zależy od naszego szczęścia, takie naliczanie linii wygrywających zdecydowanie ją ułatwia. Grafika, pomimo że bardzo oddaje styl automatów naziemnych, jest równocześnie przyjemna dla oka i dopracowana w każdym calu. Jak przedstawia się nawigacja gry?

Automatic Start Przycisk gry automatycznej. W tym trybie nie można zmieniać wartości zakładów pomiędzy poszczególnymi obrotami, dlatego najlepiej grać tutaj na małych stawkach. Gra sama zatrzyma się tylko w momencie braku środków na koncie.
Start Przycisk uruchamiający pojedynczy obrót, a także zatwierdzający wzięcie wygranej. 
Bet one / Bet Max Przycisk ustawiające wysokość zakładów. Aby zmieniać zakład pojedynczo, należy naciskać ONE BET aż do uzyskania satysfakcjonującej wysokości. Nie można się tutaj cofać, dlatego przechodźmy przez wartości powoli. Jeżeli przypadkiem przeskoczymy wartość, którą chcieliśmy postawić, musimy przejść przez wszystkie stawki od nowa.
1-9 line Tutaj wybieramy ilość linii, na które chcemy postawić.
Paytable Znajdziemy tu opis symboli i ich wartości.
Choose coin Zmiana wartości pojedynczej monety. W BET ONE oraz MEX BET ustawiamy ilość monet. Więc to, jaka będzie faktyczna wartość stawianego zakładu w walucie, zależy od wartości pojedynczej momenty, jaką ustawimy.
Bet/Line

Lines bet

Informacja postawionych monetach na jedną linią i ilości obstawianych linii.
Total bet Całkowita wartość zakładu. Liczy się ją poprzez pomnożenie ilości postawionych monet przez ilość linii, na jakie stawiamy. Pamiętaj, że to tylko ilość stawianych moment, nie ich wartość.
Credit Wysokość depozytu. To tu widzimy, ile nam zostało. Tutaj znajduje się wartość w walucie, wysokość podawana jest w zależności od tego, jaką wartość ustawimy na momentach.

Jak wygrać w Just Jewels? Nie ma pewnego sposobu, ale warto stosować się do tych zasad:

  • Zmieniaj wartości zakładów, dzięki temu twoje przegrane i wygrane będą miały różne wartości.
  • Nie zostawiaj gry na trybie automatycznym bez „opieki”. Wtedy możesz przegrać cały depozyt, nawet o tym nie wiedząc.

Cechy slotu Just Jewels

W Just Jewels automat do gry znajdziemy funkcję Autoplay, jednak nie ma ona możliwości ustawiania warunków zatrzymywania gry, musimy więc ją bacznie kontrolować w trym trybie. Jest to video slot, dostosowany do różnego rodzaju oprogramowania, przeglądarek, a także do urządzeń mobilnych.

Gra nie posiada żadnych dodatkowych rund i rozgrywek (brak nawet gry Ryzyko). Nie ma symbolu Wild, jest za to symbol Scatter, jednak nie odpowiada od za darmowe spiny. Symbol Scatter tym wyróżnia się od innych, że gwarantuje wysoką wygraną i nie musi być ułożony w równej linii wygrywającej – wystarczą 3 losowo rozrzucone na bębnach symbole.

Bonusy Just Jewels

Just Jewels automat ma następujące symbole i ich wartości (przy zakładzie 2 kredyty na linie i aktywnych wszystkich liniach).

5x 4x 3x
Korona 10 000 1 000 100
€ (Scatter) 900 180 36
Sztabki złota 1 000 300 60
Pieniądze 1 000 300 60
Diament / Rubin 400 100 30
Ametyst / Szmaragd 300 50 20

Just Jewels – zagraj za darmo u nas!

Just Jewels online za darmo to dobra gra dla początkujących graczy. Nie jest skomplikowana, jej nawigacja jest czytelna, z łatwością można poznać zasady rządzące światem automatów maszynowych.

Znajdziemy tutaj 5 bębnów i 9 linii wygrywających. Pomimo że gra nie ma dodatków, czy standardowych symboli specjalnych, znajdziemy tu symbol Scatter – choć działający inaczej niż w innych slotach. Niebywałą korzyścią dla gracza jest liczba linii wygrywających w każdym miejscu na bębnach, a nie tylko od lewej strony. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w Just Jewels od Novomatic, odwiedź naszą stronę internetową i zagraj za darmo bez rejestracji i ryzyka.

Inne automaty do gry
arrow-up