Hugo

Hugo
Podstawowe cechy slotu
  • Dostawca oprogramowania : Play'n Go
  • Bębny : 5
  • Linie wygrywające : 10
  • Gra bonusowa : Tak
  • Darmowe spiny : Tak
  • RTP : 96.4%
  • Opcja autoplay : Tak
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Hugo – darmowy automat

Hugo automat online to efektowny slot wideo prosto do renomowanego producenta Play’n Go. Dostawca ten jest znany właśnie z nowoczesnych automatów cechujących się dopracowaną oprawą audiowizualną oraz świetną grywalnością. Hugo automat do gry spełnia wszystkie te kryteria. Mamy tutaj do czynienia z grą kolorową, pełną animacji, a ponadto wyposażoną w ciekawe funkcje dodatkowe. Głównym motywem fabularnym jest tytułowy Hugo oraz jego baśniowy świat, który został tutaj doskonale oddany za pomocą zaawansowanych animacji.

Hugo od Play’n Go nie należy do slotów o szczególnie skomplikowanej strukturze rozgrywki. Tym niemniej zanim uruchomimy ten automat w kasynie internetowym, dobrze będzie dokładnie przetestować slot w darmowej wersji demonstracyjnej. Na naszej stronie użytkownik może zagrać w automat Hugo online za darmo bez konieczności dokonywania rejestracji. Gra jest dostępna z poziomu przeglądarki.

Hugo – reguły gry slotu

Zaraz po tym, jak uruchomimy Hugo automat online, zostaniemy przeniesieni do głównego ekranu gry hazardowej. Najpierw jednak tytułowy Hugo przywita nas i zaprosi do gry o wysokie nagrody. RTP slotu produkcji Play’n Go wynosi 96%. Jest to bardzo dobry wynik i w połączeniu z opcjami dodatkowymi oferuje rzeczywiste szanse na uzyskanie pokaźnych wygranych.

Sam slot jest jednocześnie efektowny w warstwie wizualnej oraz łatwy w obsłudze. Zanim jednak rozpoczniemy fascynującą rozgrywkę, trzeba zapoznać się z zasadami automatu. W tym celu należy kliknąć przycisk prezentujący trzy pionowe linie po lewej stronie ekranu. Następnie wybieramy sekcję Game Rules, w której producent udziela nam szczegółowych informacji na temat zasad gry na slocie oraz mechanizmu działania poszczególnych opcji.

Stół wypłat znajdziemy w sekcji o nazwie “Paytable”. Aby zakręcić automatem, należy nacisnąć zieloną ikonę umieszczoną po prawej stronie ekranu. Możemy ponadto wybrać grę automatyczną, służy do tego sekcja “Autoplay”.

Specyfikacja slotu Hugo

Pod względem podstawowych cech technicznych Hugo gra to automat posiadający 3 rzędy, 5 bębnów oraz 10 linii wygrywających. Najmniejszy dostępny zakład wynosi 0,01 (przy aktywnej jednej linii wygrywającej). Maksymalny zakład na jedno zakręcenie to natomiast 100 (10 linii, 5 żetonów oraz najwyższa wartość dla jednego żetonu).

W automacie znajdziemy symbole Scatter oraz Wild. Hugo demo, a także w wersji kasynowej oferuje również możliwość uzyskania darmowych zakręceń. Dostępna jest też gra bonusowa, w którą wchodzimy w momencie wylosowania trzech symboli Bonus.

Darmowe spiny otrzymujemy, losując symbol Scatter 3 razy, którym jest obraz kobiety. Wildem jest obraz tytułowego Hugo. Symbol Wild zastępuje pozostałe symbole z wyjątkiem Scattera oraz Bonusu. Ciekawą mechaniką w grze Hugo jest możliwość wyboru konfiguracji rundy z darmowymi spinami. Do wyboru mamy trzy możliwości:

  • 5 darmowych zakręceń i Scatter będący mnożnikiem o wartości x3;
  • 10 darmowych zakręceń i Scatter w funkcji mnożnika o wartości x2;
  • 15 darmowych zakręceń i Scatter będący mnożnikiem x1.

Losując trzy symbole Bonus na liniach 1, 3 oraz 5, wchodzimy do rundy bonusowej. Jest to szansa na osiągnięcie największych wygranych w slocie Hugo. Automat jest w pełni dostępny na urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android. Slot Hugo za darmo oferuje funkcję Autoplay, w której można skonfigurować liczbę automatycznych zakręceń oraz określić parametry zaawansowane.

Automat pod względem grafiki i dźwięku prezentuje się znakomicie. Gra jest pełna efektownych animacji, a poszczególne elementy graficzne są doskonale dopracowane. Z całością bardzo dobrze harmonizuje się warstwa dźwiękowa.

Tabela wypłat Hugo

Poniższa tabela posiada informację na temat wygranych przy zakładzie 0,50 na obrót (wartość monety – 0,01, liczba monet na spin – 5, liczba aktywnych linii – 10).

Symbol Wysokość wygranej

(przy 3 trafieniach symbolu na linii wygrywającej)

10, J, Q 5
A, K 10
Kilof, Dynamit 15
Worek ze złotem 20
Grudka złota 25
Postać Kobiety (Scatter) 3
Postać Hugo (Wild) 100
Czerwona Skrzynia (Bonus) Wejście do gry dodatkowej

Podsumowanie

Automat Hugo to kolejna świetna propozycja od Play’n Go. Znajdziemy tutaj charakterystyczną dla tego producenta znakomitą oprawę audiowizualną, a także ciekawą konstrukcję opcji dodatkowych. Plusem jest także łatwy w nawigacji interfejs, dzięki któremu gracz może samodzielnie zorientować się we wszystkich aspektach rozgrywki.

Automat Hugo oferuje graczowi dużą swobodę w zakresie kształtowania wysokości zakładu. W menu można ustawić zarówno liczbę żetonów, jak i wartość poszczególnego żetonu oraz liczbę aktywnych linii wygrywających. Gra posiada przyzwoite RTP, a rundy bonusowe i darmowe spiny dodatkowo zwiększają szansę na uzyskanie dużych wygranych w tym slocie.

Inne automaty do gry