Hot Party

Hot Party
Podstawowe cechy slotu
 • Dostawca oprogramowania : Wazdan
 • Bębny : 5
 • Linie wygrywające : 20
 • Gra bonusowa : 1
 • Liczba żetonów na spin: : 5
 • RTP : 96.48%
 • Opcja autoplay : Nie
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Hot Party – automat online

Hot Party automat to gra online z rodzaju gier slotowych, powszechnie nazywanych “jednorękimi bandytami”, bądź po prostu slotami. Zasada działania gry Hot Party jest prosta – ma ona 5 wirtualnych bębnów, na których znajdują się różne symbole, kojarzące się z letnim wypoczynkiem na plaży. Klikając przycisk kręci się bębnami – jeśli w oknie gry pojawi się premiowana kombinacja, gracz zyskuje nagrodę.

Producentem gry Hot Party jest firma Wazdan, która od roku 2010 tworzy innowacyjne automaty online za darmo. Motywem przewodnim automatu do gry Hot Party jest letni wypoczynek na plaży – klimatyczna muzyka pozwala poczuć atmosferę wakacji, zaś wykorzystane w grze symbole jednoznacznie kojarzą się ze słońcem, rozrywką i relaksem.

Na naszej stronie można poznać grę Hot Party demo bez ryzyka, nie jest również konieczna rejestracja. Przed grą za prawdziwe pieniądze w kasynie online można bez ograniczeń przećwiczyć grę Hot Party za darmo, poznać jej zasady i poczuć jej klimat.

Hot Party – główne zasady

Hot Party gra to rewelacyjny sposób na przeniesienie się myślami choć na chwilę na słoneczną plażę i oderwanie się od codzienności. Jak wygląda sam ekran gry? W centrum znajdziemy pole z pięcioma bębnami oraz 20 aktywnymi liniami. Dominującymi kolorami są błękit morza oraz złota barwa piasku.

Aby rozpocząć grę, należy kliknąć na największy widoczny przycisk nowej gry, bądź grając w wersję na komputer – po prostu nacisnąć spację. Wszystkie wygrane są kombinacjami jednego symbolu na aktywnej linii, od lewej do prawej, poza symbolem SCATTER, który płaci w dowolnej pozycji na walcach. Każda nowa gra kosztuje jedną stawkę, której wysokość gracz samodzielnie ustala w menu na środku ekranu, klikając na odpowiednią wartość, bądź korzystając z przycisków “-” oraz “+”.

W każdym momencie możemy sprawdzić strukturę aktywnych linii wypłaty, które są widoczne na dwa sposoby – klikając poza ekranem gry na tło możemy jednocześnie zobaczyć wszystkie aktywne linie, bądź sprawdzić je pojedynczo, poprzez kliknięcie na odpowiedni, kolorowy kwadrat po prawej lub lewej stronie ekranu. Automat Hot Party oferuje również tryb gry automatycznej.

Hot Party online pozwala na grę w trzech trybach szybkości – domyślnie ustawionym trybie normalnym, który gracz może zmienić jednym przyciskiem na tryb szybki bądź ultraszybki.

Sama mechanika gry na pieniądze Hot Party jest niezwykle prosta – najpierw musimy zdecydować o jaką stawkę zagramy, wybierając ją za pomocą zdefiniowanych pól na środku ekranu. Następnie określamy tempo gry oraz wybieramy wariant manualny bądź automatyczny. Później wystarczy tylko kliknąć przycisk nowa gra aby rozpocząć rozgrywkę. Po lewej stronie ekranu cały czas widzimy łączne saldo, które pozostaje do naszej dyspozycji, poniżej zaś możemy sprawdzić parametry gry, takie jak:

 • tabela wygranych (litera “i”),
 • ustawienia opcji gry,
 • ustawienia dźwięku,
 • podgląd zasad gry (symbol “?”).

Warto przy tym zwrócić uwagę na ustawienia opcji gry – pozwalają one nie tylko na przykład na włączenie trybu pełnoekranowego, bądź wyłączenie domyślnej opcji rozpoczęcia rozgrywki za pomocą spacji, ale również wprowadzają opcję tak zwanej “gry ryzyka”. W automacie Hot Party gra ryzyka umożliwia graczowi podwojenie uzyskanej wygranej. Po uruchomieniu opcji “gra ryzyko” gracz może wybrać, czy chce:

 • pobrać wygraną bez dalszej kontynuacji gry ryzyko,
 • zabrać połowę wygranej i kontynuować dalszą grę z pozostałą połową,
 • bądź kontynuować grę ryzyko poprzez wybór jednego z dwóch symboli (czerwonej lub czarnej karty).

Hot Party automat do gry ma wiele zalet, poza nastrojową muzyką, są to również świetna grafika oraz przyjazna nawigacja, która pozwala na szybkie rozpoczęcie gry i łatwe zapoznanie się z jej zasadami. Wszystkie istotne informacje, z którymi gracz powinien się zapoznać przed rozpoczęciem rozgrywki są łatwe do zlokalizowania w głównym menu i oznaczone symbolem “?”. Warto również wspomnieć, że średni zwrot z gry dla gracza (RTP) w grze Hot Party wynosi 96,48%.

Główne cechy gry Hot Party

Automat do gry Hot Party dostępny jest na różnych platformach – komputerach stacjonarnych, laptopach oraz w wersji mobilnej na tabletach i smartfonach. W tej slotowej grze 3D gracz może zagrać samodzielnie, bądź skorzystać z opcji autoplay, wcześniej określając wysokość stawki (dostępny jest zakład minimalny bądź maksymalny, możliwe jest również wybranie jednej ze wstępnie zdefiniowanych wartości pomiędzy nimi). Korzystając z opcji “gra ryzyka” jest możliwość podwojenia swojej wygranej, zaś Scatter Symbol, reprezentowany w grze Hot Party przez piłkę plażową, płaci w dowolnej pozycji na walcach.

Jackpot w grze to 25000, przy zakładzie maksymalnym na poziomie 100. W automacie Hot Party nie są dostępne takie rozwiązania jak rundy bonusowe, darmowe spiny bądź Wild Symbol.

Tabela wypłat automatu Hot Party online

Tabela wypłat (paytable) przy minimalnej stawce 0.20 jest następująca:

Symbol 3x 4x 5x
Puchar lodów 1 10 50
Piłka plażowa 0.40 2 10
Cyfra 7, BAR 0.50 2 5
Dzwonek, Kotwica, Koło ratunkowe, Parasol 0.20 0.50 2

Gra Hot Party w pigułce

Hot Party automat do gry pozwala nam możemy zagrać zarówno za darmo, jak też na prawdziwe pieniądze. Nie wychodząc z domu, gracz może poczuć atmosferę wakacji na słonecznej plaży, zrelaksować się przy dźwiękach letniej muzyki i poczuć dreszczyk emocji, obstawiając coraz to wyższe stawki. Z pewnością Hot Party online jest pozycją wartą rozważenia, zarówno dla początkujących, jak też bardziej doświadczonych graczy.

Inne automaty do gry
arrow-up