Fruit Mania

Fruit Mania
Podstawowe cechy slotu
 • Bębny : -
 • Linie wygrywające : -
 • Gra bonusowa : -
 • Darmowe spiny : -
 • RTP : -
 • Opcja autoplay : Nie
ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Fruit Mania – darmowy automat

Fruit Mania automat do gry to kolejny interesujący produkt od firmy Wazdan, który na pierwszy rzut oka może wydawać się bardzo prosty, ale z czasem odkrywa swoje prawdziwe oblicze. W ten sposób rozgrywka zaskakuje przez dłuższy czas, udowadniając, że klasyczne automaty do gier wcale nie muszą być nudne. Maszyna miała swoją premierę w 2014 roku, czego wcale po niej nie widać. Równie dobrze mogłaby mieć 10 lat więcej, albo kilka lat mniej. Zastosowanie klasycznej oprawy graficznej sprawia, że jej wygląd może być zwodny.

Jak sama nazwa gry wskazuje – to klasyczna maszyna z owocami. W tym miejscu warto się jednak zatrzymać i zwrócić uwagę, że odgrywają one raczej poboczną rolę w rozgrywce. Wygrane z owocami pojawiają się sporadycznie, ale są nieznaczne i nie mają większego wpływu na rozgrywkę. Fruit Mania online wygląda jak bardzo prosta gra o formacie 3×3, ale oryginalny sposób losowania symboli oraz kilka innych dodatkowych funkcji sprawiają, że slot jest oryginalny.

Na szczęście maszyna jest dostępna do gry całkowicie za darmo na naszej stronie internetowej. Użytkownik, żeby uruchomić Fruit Mania demo, nie musi nawet zakładać konta i logować się. Wystarczy wyszukać odpowiednią grę i po prostu ją uruchomić. To idealny sposób na zapoznanie się z mechaniką gry, żeby bez większego ryzyka przejść do gry na pieniądze.

Fruit Mania – najważniejsze informacje

Najważniejszą zmianą, jaką wprowadzono w grze Fruit Mania, jest zasada losowania symboli. Nie ma tutaj klasycznych linii wygrywających. Tabela wypłat przewiduje jedynie liczbę symboli na ekranie. Zasada jest bardzo prosta – jeśli na ekranie pojawi się konkretna liczba obrazków, to użytkownik otrzymuje stosowną nagrodę. Obrazki nie muszą się ze sobą stykać.

Oprawa graficzna pełni raczej rolę informacyjną. Na próżno doszukiwać się głębszego sensu zastosowania takiej, a nie innej grafiki. Ma być prosta i nie przeszkadzać w odbiorze rozgrywki. W tle widać rozgwieżdżone niebo, a u góry prosty napis Fruit Mania z obracającym się czerwonym diamentem. Symbole to standardowe obrazki Wazdan, które są bardzo proste i nie wyróżniają się niczym szczególnym. Z Prawej strony umieszczono kartę informacyjną z Jackpotami i możliwymi do zdobycia wygranymi.

Interfejs automatu

W dolnej części ekranu Fruit Mania gra prezentuje się identycznie jak wszystkie inne hity studia Wazdan. Ma sporo przycisków, które od lewej do prawej można podzielić na 3 kategorie:

 • Opcje – przyciski oferujące dostosowanie rozgrywki i zapewniające wszystkie szczegółowe informacje na temat działania automatu.
 • Zakłady – pasek z zakładami, który pozwala na błyskawiczne zmienianie wartości jednego obrotu.
 • Rozgrywka – przyciski odpowiadające za uruchomienie gry. Użytkownik może przyśpieszyć losowanie, włączyć automatyczną grę lub po prostu manualnie losować symbole na bębnach.

Informacje o wysokości zakładu i saldzie konta umieszczono pod paskiem interfejsu. Jednym z najważniejszych miejsc, jakie zawsze powinno się odwiedzić po uruchomieniu nowego automatu do gier, jest jego tabela wypłat i zasady gry. W przypadku tej gry informacje zostały podzielone na dwie różne karty, które uruchamia się, klikając ikony „i” oraz „?”. To tam znajdują się wszystkie podstawowe informacje o wygranych z kombinacji za symbole oraz o funkcjach specjalnych i mechanice działania gry. Jeśli ktoś chce osiągać najlepsze możliwe wyniki, to powinien odpowiednio przygotować się do zabawy przez zapoznanie się z tymi treściami, a następnie uruchomienie wersji Fruit Mania online za darmo. Cała reszta to czysta losowość, która w tym przypadku stoi po stronie gracza. RTP 96,6% to bardzo dobry wynik, który zapewnia regularne i wysokie trafienia.

Główne cechy gry Fruit Mania

Fruit Mania automat to prosta w użytkowaniu maszyna, która działa według oryginalnych rozwiązań. Dlatego na pierwszy rzut oka wydaje się identyczna do dziesiątek innych klasycznych gier z owocami, ale już kilka chwil później udowadnia, że ma do zaoferowania całkiem sporo oryginalnych rozwiązań.

Maszyna ma 3 bębny, na których wyświetla się po 3 symbole. Obrazki losują się na innych zasadach, więc nie ma tutaj żadnych linii wygrywających. Jak sama nazwa wskazuje to owocówka, ale znacząco wyróżniająca się pod względem treści. Gracz może zawsze zaprogramować automatyczną rozgrywkę i ustawić zakład za pojedynczy obrót od 0,1 do 100. Warto zwrócić szczególną uwagę na Jackpoty, które skalują się zgodnie z wysokością zakładu. Dodatkowo można uruchomić rundę bonusową z darmowymi spinami. Nie ma tutaj funkcji Scatter, ponieważ wszystkie symbole zachowują się w identyczny sposób.

Wygrane w Fruit Mania

Wszystkich symboli, które pojawiają się na ekranie, jest aż 11 i tworzą wygrane za 4-9 obrazków na ekranie. Wygrane formują się zgodnie z liczbą występujących na bębnach symboli, a nie ich ułożeniem. Przy zakładzie wynoszącym 1, wygrane od 4 do 9 symboli przedstawiają się następująco.

Symbol x4 x5 x6 x7 x8 x9
LOTTO 0,2 0,3 0,4 0,5 1 1,5
wiśnie 0,1 0,2 0,3 0,5 1,5 3,0
pomarańcze 0,2 0,3 0,5 1 2,5 6,0
śliwka 0,2 0,3 0,6 1,2 3 8
dzwonek 0,4 0,5 0,8 2 5 12
gwiazdka 0,4 0,5 1 2,5 7 15
arbuz 0,4 0,5 1,2 3 9 18
VEGAS (żółty) 0,6 1 2,4 4,8 10 20
VEGAS (srebrny) 1 1,8 3,5 6 12 25
VEGAS (złoty) 1 2 4 11 20 35
czerwony diament 1,5 3 5 15 30 50

Dwa symbole mają funkcje bonusowe, które mogą znacząco wpłynąć na ostateczny wynik rozgrywki.

 • Tablica bonusowa – specjalna tablica z boku ekranu, na której odznaczają się miejsca na bębnach, na których pojawiły się czerwone diamenty. Im dłużej ktoś gra, tym większe prawdopodobieństwo, że uda mu się odznaczyć całą tablicę. Po zapełnieniu karty można liczyć na uruchomienie specjalnej rundy bonusowej z 9 darmowymi spinami. Warunkiem jest trafienie 3 diamentów na bębnach.
 • Loteria bonusowa – specjalne wydarzenie, które uruchamia się tylko wtedy, kiedy na środkowym rzędzie symboli pojawią się 3 symbole LOTTO. Na ekranie włączy się nowa karta gry, gdzie zdrapuje się 3 obrazki. Niżej przedstawione zostały potencjalne wygrane. Jeśli uda się zdrapać 3 konkretne obrazki, to odbiera się adekwatną wygraną. Największymi nagrodami, jakie można zdobyć na loterii, są Jackpoty.

Gra została zaprojektowana w taki sposób, że na ekranie cały czas dzieje się coś interesującego. Standardowe wygrane są bardzo małe, ale jeśli uda się trafić jedno z wielu rzadszych trafień, to cała partia nabiera nowego znaczenia.

Ogólna opinia o grze

Fruit Mania automat z pewnością zaskoczy każdego gracza. Maszyna wygląda na bardzo prostą i rzeczywiście tak jest, jednak bardzo szybko okazuje się, że gra została zaprojektowana według całkowicie innych zasad. Format 3×3, dwa oryginalne pomysły na bonusy oraz możliwość trafienia Jackpotu. To wszystko wygląda trochę nierealnie, ale Wazdan po raz kolejny udowodniło, że proste owocówki nadal mogą zaskakiwać. Dlatego zalecamy wypróbować Fruit Mania za darmo, gdzie można przetestować wszystko na własną rękę i wtedy spróbować swojego szczęścia w grze na poważnie w online kasyno.

Inne automaty do gry